Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Підземний паркінг, ресторанна та культурна зони: що можна зробити у Рівному замість ринку на Замковій?

На засіданні Виконавчого комітету Рівненської міської ради було затверджено детальний план території на земельні ділянки в  майже 2,5 гектара в районі вулиці Замкова. Наразі на цьому місці знаходиться речовий ринок.

Відтак, Замкову пропонують розділити на декілька зон: адміністративно-діловий центр, готельний, ресторанний та житловий комплекси, торгівельно-розважальні заклади.

«Детальний план території – це не документ, який дає можливість уже будувати, а це той документ, яким ми будемо керуватися при видачі містобудівних умов та обмежень. Так само, я думаю, при отриманні містобудівних умов та обмежень, буде чітко пропрацьовано кількість паркомісць, зроблено дійсно робочий проект,» - розповів начальник відділу міського управління архітектури Андрій Юрков.

Згідно плану, на території передбачено 5 житлових будинків, підземний паркінг на близько 400 місць та культурно-просвітницький центр князів Острозьких.

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.