Рівне Медіа

Піротехніки Рівненщини зривали вибухонебезпечні предмети

фото - Фейсбук

Особовий склад групи піротехнічних робіт ГУ ДСНС у Рівненській області пройшов трьохденний збір отримання допуску до проведення робіт з виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів у 2019 році, пише Головне управління ДСНС у Рівненській області

У період з 14 по 16 лютого тривали триденні теоретичні та практичні збори групи піротехніків аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Рівненській області з отримання допуску до проведення робіт з виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів у 2019 році. Завершальна практична частина зборів пройшла на навчальному майданчику групи піротехнічних робіт в аварійно-рятувальній частині, що в селі Городище Рівненського району.

На учбових місцях перевірялися знання піротехніків щодо видів та форм вибухонебезпечних предметів, їхніх основних властивостей у разі несанкціонованого вибуху, дотримання правил безпеки під час транспортування вибухонебезпечних вантажів.

Разом з тим, відпрацьовувались питання пошуку та знешкодження вибухонебезпечних предметів, підривання елементів бетонних та залізобетонних конструкцій, робота піротехнічного підрозділу ДСНС щодо ліквідації крижаних заторів та льоду на річках Рівненщини, захист мостів і гідротехнічних споруд під час льодоходу, вміння надавати першу медичну допомогу при загальних пораненнях, мінно-вибухових травмах, кровотечах та травматичному шоку. Також спільно з саперами-рятувальниками відпрацьовували нормативи вибухотехніки Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Читати також