![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071111569160.jpg)
Студентка Острозької академії Ніка Коробко служить на посаді стрільця-медика у 3-ій роті батальйону оперативного реагування «Луцьк».
Її історію написали на сайті університету. Дівчина навчається за спеціальністю "Національна безпека", військову службу поєднує з навчанням.
Докторка психологічних наук Галина Гандзілевська розповіла, що ніжну й водночас організовану та цілеспрямовану Ніку відкрила для себе, ще коли вони разом їхали на волонтерство до дітей з аутизмом у місто Пйотркув-Трибунальський у Польщі:
«На той час вона не лише вчилась, а й працювала в дитячому садочку. Мене дуже вразило, з яким захопленням Ніка розповідає про дітей, батьків та й працівників цього садочка, а ще більше, як одночасно вона продовжує далі з ними комунікувати й вирішувати всі організаційні питання, які траплялись нам у дорозі. Я була впевнена, що ця дівчинка впорається з будь-яким завданням, і не помилилась».
Ніка Коробко каже, що вирішила піти воювати на фронт, бо не змогла б по-іншому:
«У моїй країні, на моїй землі – війна. Це обов’язок кожного з нас робити те, що ми вміємо, можемо або принаймні маємо можливість навчитися. Я розуміла, що так треба».
Дівчина додає, що поєднувати навчання в університеті і службу було не досить важко. Побратими розуміли й допомагали Ніці, давали їй трохи більше вільного часу. Викладачі Острозької академії завжди ставилися з розумінням. Саме під час ротації Ніка складала іспит із національної безпеки.
«Навчання під час війни – це дуже важливо. Багато знань, які отримала в Острозькій академії, мені зараз допомагають. Я навіть використовувала певну літературу для бойових завдань»,
![](/media/img/650/2022/07/202207115159.jpg)