Пішла воювати, бо не змогла б по-іншому: студентка Острозької академії служить на фронті бойовим медиком

Студентка Острозької академії Ніка Коробко служить на посаді стрільця-медика у 3-ій роті батальйону оперативного реагування «Луцьк».

Її історію написали на сайті університету. Дівчина навчається за спеціальністю "Національна безпека", військову службу поєднує з навчанням. 

Докторка психологічних наук Галина Гандзілевська розповіла, що ніжну й водночас організовану та цілеспрямовану Ніку відкрила для себе, ще коли вони разом їхали на волонтерство до дітей з аутизмом у місто Пйотркув-Трибунальський у Польщі:

«На той час вона не лише вчилась, а й працювала в дитячому садочку. Мене дуже вразило, з яким захопленням Ніка розповідає про дітей, батьків та й працівників цього садочка, а ще більше, як одночасно вона продовжує далі з ними комунікувати й вирішувати всі організаційні питання, які траплялись нам у дорозі. Я була впевнена, що ця дівчинка впорається з будь-яким завданням, і не помилилась».

Ніка Коробко каже, що вирішила піти воювати на фронт, бо не змогла б по-іншому: 

«У моїй країні, на моїй землі – війна. Це обов’язок кожного з нас робити те, що ми вміємо, можемо або принаймні маємо можливість навчитися. Я розуміла, що так треба».

Дівчина додає, що поєднувати навчання в університеті і службу було не досить важко. Побратими розуміли й допомагали Ніці, давали їй трохи більше вільного часу. Викладачі Острозької академії завжди ставилися з розумінням. Саме під час ротації Ніка складала іспит із національної безпеки.

«Навчання під час війни – це дуже важливо. Багато знань, які отримала в Острозькій академії, мені зараз допомагають. Я навіть використовувала певну літературу для бойових завдань»,

 

 

Читайте також