Після тривалої хвороби помер директор одного з ліцеїв Рівненщини

Після тривалої хвороби помер директор Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Дежнюк Григорій Миколайович.

Інформують у Березнівському ліцеї № 1 ім. Миколи Буховича.

"Із глибоким сумом трудовий колектив, випускники, здобувачі освіти та їхні батьки сприйняли цю страшну звістку.

Ми завжди будемо пам’ятати Григорія Миколайовича як висококваліфікованого фахівця, мудрого наставника, оптиміста, який завжди приходив на допомогу, був порядною, щирою і чесною людиною", - зазначають у ліцеї.

Дежнюк Григорій Миколайович народився 31 січня 1960 року.

Навчався в Рівненському державному педагогічному інституті ім. Д. З. Мануїльського й отримав спеціальність учителя математики і фізики.

Після закінчення педінституту працював учителем математики, із 1987 року - заступником директора з навчально-виховної роботи, а з 1989 року - директором Кам'янської середньої школи.

Григорій Миколайович, вчитель-методист математики, за багаторічну педагогічну діяльність нагороджений нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти».

Із 2007 року по 2012 рік був начальником відділу освіти Березнівської районної державної адміністрації.

У 2012 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Упродовж 1998 - 2019 рр. був обраний депутатом місцевих рад 4 скликань.

Із березня 2019 року - директор Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

"Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Григорія Миколайовича. Вічна і світла пам'ять!".