Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Поблизу ринку "Моріон" у Рівному знайшли аварійний люк

Інспектори муніципальної варти за зверненням мешканців Рівного на вулиці Шевченка поблизу ринку "Моріон" виявили каналізаційний люк, який міг призвести до нещасного випадку. 

Про це повідомляє Департамент муніципальної варти Рівного. 

Під час відпрацювання даного порушення муніципали встановили балансоутримувача аварійного люка, вручили припис на негайне усунення порушення. Після чого люк замінили та встановили новий. 

Департамент нагадує, що за таке порушення правил благоустрою передбачений штраф від 340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн. для посадовців. 

Читати також

08.12.2022 Війна коханню не завада: на Дубенщині одружились військовослужбовець та переселенка

Володимир та Вікторія разом вже два з половиною роки. Він родом з Дубна на Рівненщині, а вона – з Берислава, що на Херсонщині. Познайомились через інтернет. Спершу спілкувались онлайн, потому зустрілись та, за деякий час, вирішили жити разом. Оселились на батьківщині Вікторії, там же й працювали і мирно жили до лютого цього року. З початком повномасштабного вторгнення росії сім'я з дітьми та домашніми улюбленцями переїхала до дещо спокійнішого Дубна. Володимир пішов служити в Збройні Сили України, нині захищає нашу державу на півдні. Віка з іншими дівчатами-переселенками організувала волонтерську групу «Печеньки по-дубенськи»: готують смаколики для українських військовослужбовців. Нині ж в Дубенському відділі ДРАЦС пара урочисто зареєструвала шлюб. «Війна змінює наші пріоритети, ми починаємо по-новому цінувати кожну мить разом. Володимиру дали 5 днів відпустки і ми вирішили одружитись. Мабуть, саме війна й постійна небезпека підштовхнули нас до цього важливого кроку в житті. Відтепер ми стали одним цілим», - розповідає Вікторія. Святкову мить з молодятами розділили діти та сестри нареченої, бойовий побратим нареченого та дівчата-переселенки з різних куточків України, які нині живуть в Дубні.