![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022062623312066.jpg)
На території Рівненської АЕС запровадили обмеження переміщення осіб.
Про це повідомили на сторінці РАЕС у Фейсбуці.
Зокрема, з 25 червня пересуватися центральною дорогою до станції можна тільки на службовому авто.
Відповідними підрозділами електростанції буде встановлено маршрут руху службового транспорту центральною дорогою. У разі потреби буде скореговано графік руху автобусів з врахуванням затримки, що виникне у зв’язку з проведенням перевірки перепусток на блок-пості.
Переміщення особистого автомобільного транспорту дозволено через промислову зону РАЕС. Проте персоналу електростанції необхідно максимально обмежити використання особистого транспорту для переміщення в межах санітарно-захисної зони (з подальшою повною забороною).
Працівникам Рівненської АЕС переміщення в межах санітарно-захисної зони здійснювати з обов’язковою наявністю перепустки та паспорта і неухильно виконувати вимоги військовослужбовців в межах санітарно-захисної зони.
Обмежено переміщення в межах санітарно-захисної зони об’єкта осіб, що не мають перепусток РАЕС, в тому числі пішохідними та велосипедними доріжками.