Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Поїзд зі Здолбунова на Закарпаття змінить маршрут

Фото - ілюстративне

З 19 вересня відбудуться зміни маршруту та графіку руху поїзда №13/14 Київ-Солотвино. Потяг як і раніше відправлятиметься зі столиці о 17:11, але прибуватиме на кінцеву станцію об 11:19 (замість 13:52, як було за старим розкладом). Про це повідомив член правління компанії "Укрзалізниця" Олександр Перцовський на своїй сторінці у Фейсбук.

У Рівненській області передбачені зупинки поїзда на станціях Здолбунів, Дубно та Радивилів.

Поліпшення графіку руху відбудуться завдяки зміні маршруту. Поїзд курсуватиме через станції Славське, Воловець, Свалява та Мукачево.

Раніше поїзд до Солотвиного прямував через станції Самбір, Турка, Сянки, Перечин та Ужгород. 

До столиці Закарпаття жителі Рівненщини зможуть дістатися поїздом №113 Київ-Чоп, який курсуватиме за встановленим раніше графіком.

З детальним графіком руху двогрупного поїзда 13/14-113/114 по станції Здолбунів можна ознайомитися на сайті УЗ.

 

 

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.