![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023122615043921.png)
На Рівненщині поліцейські офіцери громади привітали юних жителів зі святами та подарували солодкі презенти.
Повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненщини.
Зокрема, поліцейські офіцери разом із представниками профільних служб територіальних громад подарували дітям солодощі з нагоди свята, відвідали родини, які опинилися у складних життєвих обставинах, та передали малечі смаколики.
"Попіклувались правоохоронці й про тих діток, чиї батьки відстоюють територіальну цілісність нашої держави. Оберігати та дбати, спілкуватися та піклуватися — наш спільний обов’язок", - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2023/12/202312269641.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312261738.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312263516.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312269735.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312261867.png)