Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Поліцейські офіцери з`являться ще у 9 громадах Рівненщини

Поліцейські офіцери будуть ще у 9 громадах Рівненщини. 

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції області. 

Відповідні меморандуми про співпрацю та партнерство із ГУНП сьогодні підписали голови Рівненської, Головинської, Деражненської, Соснівської, Малинської, Гощанської, Бугринської, Бабинської та Великомежиріцької  ТГ у Рівненському районі. 

Нагадаємо, сьогодні в області 41 громада уже має своїх поліцейських офіцерів, кандидати у 14 ТГ проходять спеціалізоване навчання.   

«Поліцейський офіцер громади — це член великої родини, якою є громада, — наголосив Олександр Ганжа. — Його основні обов’язки це надання поліцейських послуг, превентивні заходи та розкриття злочинів. Це постійна взаємодія з населенням, це захист, безпека і допомога». 

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.