Поліцейські Рівненщині посіли друге місце у змаганнях з самбо

У залік обласної «Динаміади 2020» вчора, 28 серпня, відбулися змагання серед представників правоохоронних органів із боротьби  самбо серед колективів фізичної культури Рівненської обласної організації фізультурно – спортивного товариства «Динамо» України.

Боротьба була напруженою, однак усі 24 спортсмени продемонстрували гідну підготовку, а кращих відзначили кубками та грамотами.

Змагання проводились у командному та індивідуальному заліку у різних вагових категоріях.

Серед команд кращими стала збірна Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Друге місце посіли поліцейські Головного управління Національної поліції Рівненської області, третє призове місце зайняли працівники Територіального управління судової охорони в Рівненській області.

Серед учасників у ваговій категорії до 74 кілограмів «срібло» виборов Сергій Кучер, Віктор Вовчик посів друге місце серед спортсменів до 82 кілограмів. У ваговій категорії до 90 кг «золото» здобув Андрій Кухар, а «другим» у вазі до 100 кг став Андрій Онищук.

Т.в.о. начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Рівненській області Василь Петрик та заступник голови Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України Віктор Куцель привітали усіх учасників змагань та вручили їм кубки, медалі та грамоти.