Рівне Медіа

Поліцейські Рівного побували на семінарі із запобігання корупції (ФОТО)

https://rv.npu.gov.ua

19 березня в Головному управлінні Нацполіції в Рівненській області відбулися заняття із питань запобігання корупції для суб’єктів декларування.

Семінар для керівників та особового складу поліції області провели заступник начальника Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Нацполіції Дмитро Бородій та начальник відділу люстрації Олег Лозовий.

Основна увага присутніх акцентувалася на фінансовому контролі з боку осіб, уповноважених на виконання функцій держави, зокрема – достовірне відображення майнового стану в декларації. Крім того, учасники занять обговорили положення Закону України «Про запобігання корупції» та організацію роботи працівників поліції щодо попередження корупційних проявів.

Олег Лозовий детально зупинився на порядку заповнення кожного розділу щорічної декларації, навів приклади типових порушень та наголосив на адміністративній та кримінальній відповідальності за подання неправдивих відомостей або приховування доходів. Крім того, він відповів на запитання присутніх щодо декларування доходів членів сім’ї, які перебувають за кордоном, на навчанні, а також особливості декларування спадщини, подарунків, грошових активів тощо.

Наголосили представники Нацполіції також і на необхідності своєчасного повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Заступника начальника Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Нацполіції Дмитро Бородій наголосив керівникам територіальних та структурних підрозділів поліції області, аби вони на місцях роз’яснили підлеглим особливості декларування, наголосили на правильності та необхідності внесення правдивих даних, аби уникнути корупційних ризиків і пов’язаних із ними наслідків.  

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читати також