![Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2021/03/politsiya-pereviryae-chi-diysno-na-polissi-namahal20210317_1916.jpg)
У соціальних мережах з’явилась інформація про те, що вчора в селі Кухітська Воля, що на Зарічненщині, намагались викрасти дитину. Про це мама восьмикласника повідомила у вайбер-групі мешканців населеного пункту.
Жінка запитала, чи «Хто бачив чорний мерседес? Бо вони хотіли викрасти мого Діму, але він втік».
З цього приводу до поліції звернень не надходило.
«Однак за результатами моніторингу мережі Інтернет було виявлено таку інформацію та зареєстровано. Поліцейські проводять перевірку», - зазначила речниця поліції області Катерина Загурська.
Водночас правоохоронці звертаються до громадян: якщо ви стали свідком правопорушення, або по відношенню до вас були вчинені протиправні дії, повідомляйте про це на спецлінію "102".