Рівне Медіа

Поліція Рівненщини проведе перевірку усіх громадських формувань з охорони порядку

Алгоритм дій у забезпеченні правопорядку на Рівненщині обговорили поліцейські та керівники громадських формувань.

Питання забезпечення безпеки громадян у територіальних громадах обговорив сьогодні, 15 січня, начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олексій Камишанський спільно із керівниками громадських формувань.

«Організація діяльності громадських формувань є одним із пріоритетних напрямів взаємодії правоохоронців та громадськості у забезпеченні публічної безпеки та громадського порядку, — зазначив Олексій Камишанський. — На часі — створення безпекового середовища у територіальних громадах, тому для цього необхідна спільна конструктивна робота поліції та громади».

На території Рівненської області нині функціонує 37 громадських формувань з охорони громадського порядку чисельністю майже 1600 громадян.

Під час робочої зустрічі за участю також заступника начальника поліції області Руслана Стрельбіцького та начальника управління превентивної діяльності Руслана Жука, присутні обговорили подальший алгоритм дій. Зокрема, було прийнято рішення про проведення перевірки наявних у списках і реально діючих членів громадських формувань щодо їхньої готовності до співпраці із поліцією. Як підкреслив Руслан Стрельбіцький, особи, які не бажають забезпечувати порядок в громаді, будуть виключені із громадського формування, а дозволи на зберігання та носіння певного виду зброї — анульовані.

Також із членами громадських формувань будуть проводитися заняття з правової та спеціальної підготовки із залученням спеціалістів у різних сферах діяльності.

Наприкінці Олексій Камишанський наголосив, що такі зустрічі із керівниками громадських формувань будуть проводити і надалі.

Читати також