Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Польща підвищує бойову готовність після падіння російських ракет

Упяд Польщі ухвалив рішення підвищити бойову готовність деяких військових підрозділів після вибуху біля українського кордону через падіння російських ракет. 

Про це ЗМІ заявив речник польського уряду Пьотр Мюллер.

"З огляду на ситуацію, що склалася, були реалізовані процедури, які передбачені в такій ситуації, в тому числі, серед іншого, щойно ухвалене рішення про підвищення готовності певних бойових, військових частин на території Польщі та про підвищення бойової готовності підрозділів силових структур в нашій країні", - сказав Мюллер.

За його словами, польський уряд вивчає наявність підстав для запуску процедур, передбачених статтею 4 Північноатлантичного договору. Зокрема у ній говориться, що сторони "проводитимуть спільні консультації, коли, на думку будь-якої з них, територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці будь-якої із Сторін загрожує небезпека".

Нагадаємо, 15 листопада росіяни завдали масованого ракетного удару по Україні. Ракети впали неподалік кордону з Польщею. Згодом прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький терміново скликав Комітет Ради міністрів з питань національної безпеки і оборони.

Читати також