![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021613082497.png)
У Рівненській області хочуть виділити 1 млн грн на управління відходами. Наразі у 2024 році розроблять Регіональний план управління відходами. Також більше 12 млн грн видвлять на реконструкцію очисних споруд в Оржеві.
Інформують у Рівненській обласній раді.
Йдеться про стратегічний документ, який допоможе навести лад в питанні поводження з відходами на території Рівненщини. Він має стати частиною відповідної національної стратегії.
За інформацією департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, у 2024 році до нацстратегії вносяться зміни відповідно до нового Закону України «Про управління відходами». Тож кожна область повинна розробити власне бачення в цьому питанні.
Необхідний 1 млн грн на розробку Регіонального плану управління відходами на території Рівненької області виділять зі спецфонду бюджету, де на природоохоронні заходи передбачено майже 13,4 млн грн. Решта суми, а саме 12 млн 368 тис грн – на роботи з реконструкції очисних споруд в смт Оржів Рівненського району.
Заслухавши інформацію, депутати підтримали пропозиції департаменту екології ОДА.
Комісія також заслухала звіт щодо виконання обласного бюджету за 2023 рік.