Рівне Медіа

Понад 250 га національного природного парку вигоріло на Рівненщині

Фото - Державна екологічна інспекція Поліського округу

Державною екологічною інспекцією Поліського округу в ході проведеної перевірки в період з 1 квітня по 8 квітня 2020 року встановлено, що в межах Нобельського національного природного парку відбулось випалювання сухої водно-болотної рослинності. 

Загальна площа згарищ становить 290 га, з них на території Сенчицької сільської ради – 70 га; на території Омитської сільської ради 220 га. Розмір шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, становить 236 500 грн.

Оскільки в діях порушників природоохоронного законодавства вбачаються ознаки кримінального правопорушення, Державною екологічною інспекцією Поліського округу матеріали перевірки скеровані до органів Національної Поліції для подальшого внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Довідка: Нобельський національний природний парк створений 11.04.2019 року загальною площею 25318,81 га земель на території Зарічненського району Рівненської області.

Парк створено з метою збереження, відтворення і ефективного використання типових та унікальних природних комплексів Західного Полісся, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

Фото - Державна екологічна інспекція Поліського округу

Читати також