Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Понад 4 тисячі пачок цигарок, які конфіскували у мешканця Рівного, передадуть на ЗСУ

Майже 4200 пачок цигарок, які конфіскували у мешканця Рівного, віддадуть військовим ЗСУ.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

Прокурори Рівненської обласної прокуратури у суді довели вину 32-річного рівнянина, якому інкримінували незаконне придбання та зберігання з метою збуту, а також транспортування з цією метою незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів (ч. 1  ст. 204 КК України).

Зокрема, чоловік, який не зареєстрований, як підприємець і не має жодних дозвільних документів для продажу алкоголю та цигарок, на території одного з гаражних кооперативів у місті Рівному облаштував склад незаконно виготовленої алкогольної та тютюнової продукції для її подальшого збуту.

Правоохоронці, у ході санкціонованих обшуків вилучили у рівнянина понад 2,5 тонни фальсифікованого алкоголю, що становить майже 5 тисяч пляшок горілки, та майже 4200 пачок підроблених цигарок. Загальна сума вилученого – близько пів мільйона гривень.

Суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді 85 тис. грн штрафу, з конфіскацією та знищенням вилученого алкоголю. А от цигарки, згідного з вироком суду, будуть скеровані на потреби військовослужбовців ЗСУ.

Читати також