Рівне Медіа

Понад півтисячі учасників АТО (ООС) скористались послугами служби зайнятості Рівненщини

Послугами обласної служби зайнятості у січні-квітні 2020 році скористались 556 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції. З них мали право на отримання допомоги по безробіттю 507 осіб. Всього у січні-квітні 2020 року працевлаштовано 90 учасників АТО (ООС), проходили професійне навчання 40 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 5 осіб. Профорієнтаційні послуги отримували 385 осіб.

Про це повідомляє Рівненський обласний центр зайнятості.

Крім того, з початку року послуги служби зайнятості отримували 66 осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО (ООС). Мали статус безробітного 32 особи, з них 28 отримували допомогу по безробіттю. За сприяння служби зайнятості 9 осіб з числа переселенців були працевлаштовані та 4 безробітних проходили професійне навчання.

Станом на  1 травня 2020 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 373 безробітних з числа учасників АТО та 21 переселенець. За словами директора Рівненського обласного центру зайнятості Івана Ткачука служба зайнятості в умовах карантину продовжує надавати свої послуги дистанційно.

Читати також