Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Поради щодо вибору проточних водонагрівачів

Ілюстративне фото

Проточні водонагрівачі — техніка, що використовується для забезпечення автономного ГВП. Вони встановлюються на довгий термін, тому їх вибору варто приділити достатню увагу. Окрім стандартних правил вибору, таких як визначення необхідної потужності та продуктивності, є ще декілька важливих деталей. Знання про них допоможе вибрати саме ту модель, яка підійде саме вам.

Коротко про базові правила вибору

Найважливіша характеристика — продуктивність. Визначте, скільки води на хвилину будуть витрачати точки споживання, що увімкненні одночасно, а потім додайте 20% зверху. Таким чином, ви забезпечите належну температуру води.

Ще один важливий параметр — тип нагрівача. Безнапірні проточні водонагрівачі підходять для подачі води в одну точку споживання, а напірні краще обрати, якщо потрібно забезпечити водою всю оселю.

Що ще потрібно знати, щоб вибрати якісний водонагрівач?

Ось ще декілька корисних порад:

  • Перевірте свою електромережу. Проточні водонагрівачі — потужна техніка, що буде навантажувати проводку. Якщо вона стара, не варто обирати дуже потужну модель. Найпотужніші нагрівачі зможуть працювати тільки за умови наявності трифазної мережі.
  • Потужний нагрівач буде використовувати багато електроенергії, а це вплине на суму за комунальні послуги. Якщо цей аспект для вас важливий, заздалегідь розрахуйте витрати та підберіть відповідну модель.
  • Обираючи бренд, враховуйте наявність у вашому населеному пункті сервісних центрів виробника. До нагрівачів маловідомих брендів також досить складно знайти деталі на заміну.
  • Відомі бренди зазвичай пропонують більш якісну продукцію. Вони також надають гарантію — це підкреслює високу якість нагрівачів. До рекомендованих брендів відносяться Atlantic, Bosch, Thermex, Eldom та Ariston.

Після покупки варто приділити увагу правильному монтажу. Якщо встановлення водонагрівача буде проведено з помилками, це може значно скоротити термін його експлуатації. Найкраще, якщо монтаж проводять спеціалісти з досвідом.

ЖЖУК — широкий асортимент водонагрівачів за вигідною ціною

В каталозі інтернет-магазину Zhuk.ua представлені моделі проточних водонагрівачів від 15 світових брендів. Кожен покупець отримує гарантію від виробника та можливість швидкої доставки по Україні. Купуйте водонагрівачі в українському магазині ЖЖУК — отримуйте тільки найвищу якість техніки!

Читати також