Рівне Медіа

Посівна - за графіком: купівля насіння онлайн на Рівненщині

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Магазини Рівненщини пропонують аграріям закуповувати насіння для весняно-польових робіт через Інтернет. Зокрема, таку послугу надає мережа «Агросвіт». Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Як розповідають у департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, наразі такі онлайн закупівлі дуже актуальні. Це мінімізує контакти продавця з покупцем та сприяє запобіганню поширенню коронавірусу.

Разом з тим, сільськогосподарські підприємства проводять весняно-польові роботи в штатному режимі.

Враховуючи карантинний режим у зв’язку з коронавірусом, внесення змін в прогноз весняного посіву не передбачається. Наразі аграрії завершили підживлення озимих зернових та ріпаку. Розпочали посів ярих, цукрових буряків, гірчиці.

Окрім того, у господарствах здійснюється закупівля молока у звичному режимі. Молокопереробні підприємства області заготовляють його від особистих селянських господарств та приймають через молокоприймальні пункти з дотриманням ветеринарно-санітарних правил. Власниками більшості заготівельних пунктів молока, розташованих на території Рівненської області, є молокопереробні підприємства регіону. Пункти оснащені миючими та дезинфікуючими засобами, марлею для фільтрації. 

Читати також