![](https://rivne.media/media/img/650/2023/11/2023113017242922.jpg)
На Дубенщині поліцейські допомогли мешканцям, які цього потребували.
Про це повідомляють у пресслужбі патрульної поліції області.
Так, опівночі охоронці порядку, патрулюючи на автодорозі М-06 Київ — Чоп біля Панталії, виявили автомобіль Peugeot із технічною несправністю: пробитим переднім лівим колесом. Під час спілкування патрульні з’ясували, що в автомобілі знаходиться немовля, а родина поспішає в Івано-Франківськ. Спільними зусиллями технічну несправність усунули, водій подякував патрульним та продовжив свій рух.
Також учора, пізно ввечері, в Млинові екіпаж виявив 43-річного мешканця селища, який повідомив, що дуже замерз. Чоловік попросив допомоги патрульних, що дістатись додому і був дуже вдячним, коли його доставили до помешкання.
А під ранок, біля села Рачин, патрульні виявили автомобіль Opel Vectra з увімкненою аварійною сигналізацією. Пасажир повідомив, що в авто закінчилось пальне і охоронці порядку підвезли чоловіка до найближчої автозаправної станції для купівлі пального.