Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Позаштатні рятувальники з бригади ТрО на Рівненщині допомогли погасити пожежу у лузі

В 104 бригаді ТрО по штату не передбачено пожежного підрозділу. Однак бойові дії часто передбачають і загоряння, тому було створено позаштатні пожежно-рятувальні підрозділи.

Саме вони будуть ліквідовувати вогонь в приміщеннях військової частини чи на позиціях. А у разі необхідності, будуть допомагати і місцевій службі порятунку, як це було нещодавно.

«Був звичайний вечір. До військових надійшов дзвінок про те, що загорівся луг і пожежа розвивається дуже швидко, а місцеві ДСНС не можуть приборкати виниклу пожежу, оскільки площа загоряння становила десятки гектарів. Миттєво дали сигнал пожежної тривоги та виїхали у складі мобільної групи на допомогу. Полум’я, місцями було висотою до 3м, вже доходило до лісосмуги, все вело до великої трагедії. Оцінивши ситуацію, приступили до гасіння всіма можливими засобами від лопат до саморобних віників з гілок кущів. Завзяття та злагоджені дії підрозділу відіграли вирішальну роль в ліквідації пожежі. Боротьба з пожежею тривала близько 3 години та коли почало смеркати пожежа була приборкана», - згадують бійці той вечір.

Читати також