![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060422341078.jpeg)
Президент рівненського "Вереса" Іван Надєїн поділився емоціями після переможного поєдинку проти "Епіцентра" та розповів про плани на майбутнє.
Про це повідомляють у пресслужбі клубу.
- Ми зберегли своє місце в УПЛ. Це найголовніше. Четвертий поспіль сезон зіграємо в еліті українського футболу. Думаю, що з такою атмосферою на стадіоні, з такими вболівальниками - ми можемо зазіхнути на щось більше.
Для президента, тренерського штабу, скаутів - справ відсьогодні лише додасться. Робота щодо комплектації команди, продовження контрактів - вона триває 24/7. В нас вже є певні попередні напрацювання. Але питання, в якій лізі ми гратимемо - воно було ключовим для наших потенційних новачків, для частини гравців, які зараз в команді. Тепер ми вже маємо певну конкретику і певну переговорну позицію.
Очікування від наступного сезону? Хотілося б зазіхнути на щось більше. Говоритимемо про це з тренерським штабом, партнерами, нашим бізнес-клубом.