Президент відзначив волонтерку з Рівного держнагородою "Золоте серце"

Президент відзначив нагородою «Золоте серце» волонтерку з Рівного.

Про це повідомили в Рівненській облдержадміністрації.

Указом Президента України Володимира Зеленського нагородою «Золоте серце» відзначено 36 людей. Серед них – волонтерка з Рівного, співголова благодійної організації «Благодійний фонд Україна для героїв» Олександра Коваленко.

Рух Ukraine For Heroes започаткований у лютому минулого року. Благодійна допомога організовується в партнерстві з Центральною міською лікарнею Рівного. Фонд має довіру міжнародних благодійних організацій, українських громадських організацій та органів державної влади.

Його проєкти вже підтримали Американський фонд CORE, співзасновником якого є відомий актор Шон Пенн; глобальна ініціатива GIFT, яка працює в 17 країнах; працівники лісгоспів Рівненщини; місцеві виробники Kronospan, «Морган Феніче», «Віліс», «Скиба», «Гощанські ковбаси» та інші; благодійні фонди та волонтерські організації з Польщі, Німеччини, Іспанії, Франції.

"Нагадаємо, державна нагорода України «Золоте серце» була заснована Указом Президента України Володимира Зеленського 5 грудня 2022 року за вагомий унесок волонтерів у надання допомоги, здійснення заходів із забезпечення оборони держави та захисту безпеки населення у зв'язку з воєнною агресією рф", - інформують у дописі.