Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Прикордонники "накрили" нелегальну пилораму та знаряддя для видобутку бурштину (ФОТО)

Правопорушення, що пов’язані з незаконним видобутком бурштину та обробкою деревини, виявили нещодавно співробітники оперативного підрозділу Житомирського прикордонного загону. Про це повідомили у Державні прикордонній службі. 

В рамках кримінального провадження, за процесуальним керівництвом Сарненської місцевої прокуратури, прикордонники провели санкціонований обшук в одному з прикордонних населених пунктів Зарічненського району Рівненської області.

Під час обшуків у складських приміщеннях громадянина України виявлено незареєстрованому пилораму, 28 м.куб деревини, зокрема сосни та вільхи, на які не було документів. Крім того, знайдено знаряддя для незаконного видобування каміння бурштину, зокрема металеві труби, підсаки, фільтри, знаряддя типу «шрайбер», 7 пожежних рукавів.

Виявлені речі вилучено, слідчі дії тривають.

Зазначимо, заходи проводились за повідомленням, яке направили оперативні співробітники Держприкордонслужби в рамках кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками ст. 240 1 ККУ «Незаконне видобування, збут, придбання, передача, пересилання, перевезення, переробка бурштину».

 

Читати також