Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Прикордонники з пострілами зупиняли ухилянтів поблизу кордону: серед них - мешканці Рівненщини

На Буковині прикордонники з пострілами зупиняли порушникі кордону, серед яких були і мешканці Рівненщини.

Про це повідомляють у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

Прикордонники Чернівецького загону продовжують посилено охороняти державний кордон.Впродовж останніх трьох діб затримано 43-х чоловіків, які поза пунктами пропуску намагалися потрапити до Румунії й Молдови.

Особливу активність «незаконні туристи» проявляють на гірських ділянках українсько-румунського кордону. В окремих випадках затримувати правопорушників прикордонним нарядам доводиться з попереджувальними пострілами, а деяких допомагають виявити встановлені фотопастки.

Так, суботньої ночі охоронці кордону відділу прикордонної служби «Селятин» з пострілами припинили незаконне порушення держрубежу. Двох мешканців Чернівецької області, які вдалися до втечі, було виявлено та затримано під час переміщення до кордону.

Поряд з цим, охоронці кордону відділів «Шибени», «Порубне», «Герца», «Мамалига» та «Кельменці» у 24 випадках затримали ще 41 порушника, які в незаконний спосіб намагалися потрапити до сусідніх держав. Порушниками кордону виявилися мешканці Дніпропетровської, Київської, Харківської, Вінницької, Рівненської, Одеської та Херсонської областей.

Правопорушників доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст

Читати також