Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Прикордонники затримали ухилянта, який вдруге спробував перетнути кордон

Прикордонники виявили в ухилянта, який вдруге намагався перетнути кордон.

Раніше підроблені документи виявили працівники на кордоні з Польщею, а цього разу він спробував "перевірити" прикордонників на кордоні з Молдовою.

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби.

Так, в пункті пропуску «Могилів - Подільський» прикордонники Могилів-Подільського загону виявили громадянина України, що намагався перетнути кордон з підробленими документами.

28-річний  чоловік на паспортний контроль надав тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та довідку військово-лікарської комісії. Провівши поглиблену перевірку документів за допомогою спеціальних приладів та  уточнення з відповідними територіальними органами, охоронці кордону встановили, що вони повністю підроблені.

Як з’ясувалось згодом, це вже друга спроба покинути територію України «горе-ухилянтом». Вперше чоловік придбав документи за 3 тисячі доларів США та прикордонники його одразу викрили.  Заплативши ще 20 тисяч гривень молодик знову вирішив перетнути державний кордон. Але удача і на цей раз відвернулась від нього.

Порушника затримано та після оформлення відповідних документів передано співробітникам Національної поліції. Чоловік нестиме відповідальність за статтями Кримінального кодексу, які передбачають відповідальність за підробку документів, надання неправомірної  та ухилення від призову за мобілізацією.

Читати також