Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Присвятила роботі 46 років: пішла з життя лаборантка Рівненської міської лікарні

Стало відомо, що померла лаборант-паразитолог клініко-діагностичної лабораторії КНП "Центральна міська лікарня" Світлана Антонівна Шапінська.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці медзакладу.

Пані Світлана присвятила обласній лікарні 46 років.

"Чудовий фахівець, завжди сумлінна та відповідальна, була взірцем для наслідування у колег, мудрим наставником та другом. Чуйна та добра людина, уважна до пацієнтів і усіх, хто до неї звертався. Світлана Антонівна назавжди залишиться у нашій пам`яті та продовжуватиме жити у наших серцях та серцях вдячних пацієнтів", - зазначають колеги покійної.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.