Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Профтехучилища Рівненщини - найкращі в Україні (ФОТО)

За підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України у м. Київ відбулася IX міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти -2018» та VII міжнародна виставка освіти за кордоном «Word Edu». Серед представників Рівненщини – державний навчальний заклад «Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» та державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

У підсумку, державний навчальний заклад «Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» здобув золоту медаль у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ».

Державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»  виборов срібло у номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу».

За інформацією прес-служби управління освіти і науки Рівненської ОДА

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.