Радіолюбителі Рівненщини - у трійці кращих в Україні (ФОТО)

http://www.rvosvita.org.ua

У Рівному змагались радіолюбителі з усієї України. Повіомляє сайт Освіта Рівненщини. 

Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу-змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання, який проходив на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.

Серед учасників – 18 команд із 16 регіонів України, усього 37 юнаків. Змагалися у двох вікових категоріях: молодша (12 – 14 років) та старша (15 – 18 років).

«Приємно, що Рівне зустрічає, вже традиційно,  радіолюбителів. Приємно, що позашкілля в області функціонує і, незважаючи на все, процвітає. Я впевнений, що справа, якою ви займаєтесь, обов’язково допоможе у житті, а може і у професії», − зауважив заступник начальника, начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей Олег Пекарський.

Програмою змагань було передбачено проведення теоретичного заліку, розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Розробка друкованої плати відбувається у 2 етапи: розробки друкованої плати на папері і перенесення малюнка друкованої плати на фольгований текстоліт. Далі учасники монтуватимуть  радіоелектронний пристрій. Оцінюються учасники за раціональністю розміщення радіодеталей на платі, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою. Визначаються переможці за найбільшою сумою балів.

У командному заліку переможцями стали команди Дніпропетровської області (І місце), Тернопільської області (ІІ місце) та м. Рівного (ІІІ місце).

Читайте також