![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082614037052.jpg)
У Рівному одружилась пара закоханих поліцейських.
Про це повідомляють у відділі комунікації поліції області.
Слідчі Рівненського районного управління поліції Віктор і Наталія разом іще зі шкільної парти. Пізніше навчалися в одному вищому навчальному закладі із різницею в рік, де склали присягу на вірність українському народові, а нещодавно присягнули на вірність один одному в подружньому житті.
"Усією великою родиною поліцейських зичимо молодятам міцного здоров’я, довгих, щасливих років спільного життя — в любові та мирі в нашій прекрасній незалежній Україні", - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2022/08/202208269420.jpeg)
![](/media/img/650/2022/08/202208263709.jpeg)