Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Релоковані на Рівненщину робототехніки перемогли на міжнародному фестивалі

Команда робототехніків у складі Олексія Лебедя, Микити Теличко та Макара Теличко здобула перше місце на одному з найбільших у світі Міжнародних фестивалів з робототехніки Robotex International 2022. 

Про це повідомляє голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. 

Робототехнічні змагання в категорії RoboSumo 3 kg проходили 25 листопада в місті Таллінн, Естонія. 

Учасникам потрібно було сконструювати та запрограмувати автономного робота вагою до 3 кг, завданням якого було знайти та виштовхнути робота суперника за межі ігрового поля діаметром 154 см. 

Серед 47 команд з більш ніж 30 країн світу нашій команді вдалося отримати абсолютну перемогу та здобути перше місце.

Під час змагань вони поспілкувалась з президентом Естонії. Розповіли про ситуацію в Україні та подякували за підтримку нашої держави.

Нагадаємо, подружжя Анни та Сергія Теличків переїхали на Рівненщину із Донеччини. Нині навчають робототехніці нашу молодь. 

Читати також

04.02.2023 У Рівному до ЦНАПіВ прийшли бажаючі записатись до лав «Гвардії наступу»

"Для зручності жителів області домовилися, щоб ЦНАПи працювали без вихідних, у суботу та неділю. Там чекатимуть мотивованих жителів Рівненщини та прийматимуть заявки на вступ до штурмових бригад. Їх, нагадаю, є вісім", - повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін , який поспілкувався із працівниками. Наразі такі заявки приймають 5 Центрів надання адміністративних послуг області: м-н Просвіти, 2, м. Рівне; вул. Соборна, 195 м.Рівне; м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м. Вараш; вул. Замкова, 4, м. Дубно; вул. Демократична, 46, м. Сарни. Також подати заявку можна через сайт "Гвардії наступу".