Рідні загиблого військового з Рівненщини перерахували кошти з його картки хворій дівчинці

На Рівненщині родина загиблого військового допомагає армії. Також батьки Сергія Столяра перерахували 10 тисяч гривень для онкохворої дівчинки з Хмельницької області Аліни Козярук.

Про це повідомила волонтерка Мар'яна Рева у соцмережі.

Відомо, що військовий Сергій Столяр у червні загинув у ДТП біля Дубна. Рідні Героя всіляко допомагали армії коштами. Зокрема, від Анатолія і Ганни Столярів надійшо понад 73 тисячі гривень для ЗСУ. 

Родина після втрати сина вирішила допомогати іншим дітям.

"Нещодавно з нами зв`язались рідні Сергія Столяра з Острога. Це військовий, який загинув в червні в ДТП біля Дубно. Вони попросили контакти дитини з онкоцентру щоб передати допомогу, кошти з зарплатної картки Сергія. Батьки перерахували 10 тисяч гривень для дівчинки з Хмельницької області Аліни Козярук. Дитина пройшла значну частину лікування пухлини головного мозку, але попереду ще кілька місяців в лікарні і гроші треба дуже. Я знаю, що Україна переможе. Бо ми маємо таких людей. Дякую батькам Сергія, Анатолію і Ганні Столяр (Ганна Ягодка). Дякую за Сина і за допомогу. Вірю, що Ваш Син зараз біля Господа, там де немає тривог і печалі", - пише Мар`яна Рева.

Читайте також