Рівне Медіа

Рік роботи громадської приймальні «Рівне Разом»: підсумки і перспективи

Минулого року, 31 липня, у Рівному за адресою Соборна,13 запрацювала громадська приймальна політичної партії «Рівне разом». Ми поцікавилися чого саме вдалося досягти за цей період, і які цілі на майбутнє ставить перед собою керівник організації.

Ідея відкрити в обласному центрі сучасну громадську приймальну, де кожен рівнянин міг би поспілкуватися зі своїм депутатом по округу, виникла у керівника політичної партії «Рівне Разом» Віктора Шакирзяна влітку минулого року:

«Вже тоді ми знали, що братимемо участь у місцевих виборах 2020, і виникла ідея облаштувати офіс партії саме у центрі міста із зрозумілою логістикою, щоб люди могли потрапити до приймальні без зайвих труднощів. Такий підхід показав свої результати: за рік роботи ми маємо близько трьох тисяч звернень громадян по телефону і поданих особисто. Крім того, за цей час ми з депутатами фракції "Рівне Разом" провели у громадській приймальні майже чотири десятки офіційних прийомів громадян. Я вважаю це своєрідною соціологією, що свідчить про довіру до нас, адже жителі міста розуміють, що кожна проблема озвучена мені, і нашим депутатам не залишиться без уваги», - говорить очільник «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.

Наводячи результати річної діяльності у «Рівне Разом» кажуть, що за результатами звернень громадян, юристи приймальні підготували кількасот офіційних звернень та запитів, до різних державних установ та підприємств, які мають вирішувати проблеми рівнян.

Левова частка звернень до Віктора Шакирзяна та депутатів «Рівне Разом» стосуються надання допомоги для вирішення складних життєвих ситуацій, ремонту будинків, сприянню із впорядкуванням дорожнього руху, вирішення соціально-побутових питань та, особливо, надання юридичних консультацій у тих чи інших ситуаціях.

«Як бачите, приймальня активно працює і в наших планах не зупинятися, а тільки розвиватися адже це зручний майданчик для спілкування громади міста з її депутатами. Забігаючи наперед скажу, що для комфорту молодих батьків ми плануємо облаштувати в приймальні дитячий куточок, аби дітки розважалися поки їх батьки будуть спілкуватися з обранцями». 

До слова, громадська приймальна «Рівне Разом» працює за адресою Соборна,13 у Рівному, з 10:00 до 16:00 щодня. Кожен із депутатів партії закріплений за певним округом.

Читати також