![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2021/03/rivne-nablizhaetsya-do-chervonoi-zoni-mistyan-zakl20210305_8143.jpg)
Міський голова Рівного Олександр Третяк закликав містян дотримуватись карантинних обмежень. За його словами, місту загрожує посилення обмежень через стрімку динаміку поширення covid-19.
"Рівне на підході до "червоної" зони. Якщо мешканці не будуть дотримуватися вимог, то цілком імовірно, що знову опинимося у зоні посиленого карантину", - наголосив мер.
Погіршення епідемічної ситуації у місті підтвердив головний лікар центральної міської лікарні Євген Кучерук.
"Люди будуть обмежені у кваліфікованій допомозі, адже багато ліжок у відділеннях перепрофільовані у "ковідні". Через це велике прохання дотримуватись карантину. Зауважу, що 27 березня 2020 року до міської лікарні госпіталізували першого "ковідного" пацієнта. Скоро вже рік. Я також закликаю робити вакцинацію", - наголосив керівник медзакладу.