Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівне отримало два комфортабельні пасажирські автобуси

У власнісність Рівненської територіальної громади ці автобуси безоплатно передала громадська організація “Рівне Разом”. Ці транспортні засоби будуть закріплені за освітніми закладами міста, аби в разі необхідності їх можна було використовувати для перевезень рівненських школярів, вихованців закладів позашкільної освіти міста та спеціалізованих реабілітаційних закладів для дітей. 

Секретар Рівненської міської ради, Почесний президент громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян зауважує, що таке рішення було прийнято аби мати можливість в будь який момент організувати перевезення діток, не шукаючи та орендуючи приватний транспорт.

“Крім того, у нас є особливі дітки з Рівненського навчально-реабілітаційного центру “Особлива дитина”. Цьому закладу наша команда уже тривалий час допомагає і підтримує. Тому один з цих автобусів закріпомо саме за цим реабілітаційним закладом для особливих дітей. Ну, а інший, буде переданий на потреби Рівненського міського палацу дітей та молоді, там у нас неймовірна кількість талановитих дітей і їх також, хочеться підтримати. Діти - це наше майбутнє, ми ніколи не повинні про це забувати” - зазначив Віктор Шакирзян.

Варто зауважити, що ці два комфортабельних пасажирських автобуси, громадській організації “Рівне Разом” передали партнери з польського міста Кельце, з якими рівненські волонтери з ГО “Рівне Разом” познайомились під час організації благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ.

Безпосередня учасниця тих подій, депутат Катерина Марчук каже, рішення про передачу автобусів наші польські партнери прийняли швидко, їм сподобалась ініціатива підтримати дітей нашого міста, підтримати освітню галузь. І хоча технічна частина, підготовка відповідних документів, організація їх доставки зайняла достатньо багато часу, сьогодні ми вже маємо їх у Рівному, вони пройшли всі формальні процедури, технічні огляди, реєстрацію і незабаром їх уже використовуватимуть за призначенням. 

“Я щиро хочу подякувати нашим партнерам і друзям у місті Кельце, адже ці автобуси дуже знадобляться рівненським діткам. Я хочу подякувати всім, хто долучився і до цього благодійного проєкту і до інших проєктів, які ми, як волонтери, організовуємо тут і за кордоном. Сьогодні, Україні дуже потрібна підтримка. І наша громадська організація робитиме все, аби і надалі допомагати Збройним Силам України, допомагати Україні і нашій територіальній громаді”, - зауважила Катерина Марчук.  

Читати також