Рівне придбає 80 дронів для військових

Рівне виділить 20 мільйонів гривень на дрони для військових. 

Так, під час сьогоднішнього засідання Рівнеради, міські обранці підтримали зміни до бюджету громади і додатково виділили 20-ть мільйонів гривень на придбання майже сотні дронів для підрозділів Збройних Сил України. 

Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян зауважує, це дуже важливе рішення, оскільки це реальна і, мабуть, найбільш дієва допомога нашим воїнам на лінії фронту. 

“Постійно спілкуючись з військовими, знаю, наскільки складно забезпечити всі підрозділи необхідною кількістю розвідувальних дронів, наскільки це актуальне питання для наших бійців. Тому я запропонував підготувати відповідне рішення і виділити додатково двадцять мільйонів на придбання дронів DJI Mavic 3T, щоб не на словах, а на ділі підтримати Збройні Сили України. Казав це раніше і стверджую це знову, немає більш пріоритетного завдання для кожного українця ніж допомогти ЗСУ, якнайшвидше здобути Перемогу, якнайшвидше звільнити нашу землю від окупантів. Ці дрони будуть обладнані тепловізорами, допоможуть нашим воїнам більш ефективно відстежувати пересування ворога, більше ефективно завдавати вогневих ударів, але найголовніше - ці дрони допоможуть зберегти життя наших військових. Я хочу подякувати всім колегам депутатам за те, що вони підтримали це рішення” - зауважив Віктор Шакирзян. 

Очільник міста каже, це лише перша така ініціатива, в подальшому підтримку Збройних Сил України міська влада має намір нарощувати. Зокрема, напередодні, керівники міських управлінь і департаментів отримали письмове доручення, максимально скоротити всі обов'язкові видатки, аби мати можливість акумулювати якомога більше коштів на підтримку ЗСУ. До слова, цього року з міського бюджету Рівного на питання пов'язані з обороною країни було виділено понад 360 мільйонів гривень. 

Такі ініціавтиви міської влади вітають і самі військові. Зокрема, на сесійне засідання Рівнеради завітав сьогодні представник героїчної Третьої окремої штурмової бригади полку “АЗОВ” Вадим Кудіяров. Приїхав спеціально аби передати подяку депутатам Рівнеради за постійну підтримку Збройних Сил України і зокрема, їх підрозділу. 

Вадим Кудіяров, звернувшись до міських обранців, передав слова вдячності від бійців і командування бригади. Каже, надзвичайно приємно відчувати, що в цій сесійній залі і загалом у міській владі є повна і беззаперечна підтримка армії.

Читайте також