Рівне придбає для ЗСУ ударні дрони

Загалом, на заходи зі зміцнення оборони, в тому числі на придбання ударних дронів для Збройних Сил України, Рівненська міська рада виділила 22 мільйони гривень. Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян зауважує, радий, що більшість депутатів підтримали це рішення, адже сьогодні українська армія відчуває гостру потребу саме в такому озброєнні.

“Збройним Силам України сьогодні дуже потрібні саме ударні дрони. Ви знаєте, що напередодні, ми отримали лист від Генерального штабу з проханням посприяти у комплектуванні роти ударних дронів для ЗСУ, ми просто не могли не відгукнутися на це прохання і підготували відповідні зміни до бюджету. Не розумію, як в такій справі можуть бути якісь сумніви чи дискусії. Якщо йдеться про підтримку Збройних Сил України. Рівненська міська рада завжди робила все можливе, щоб таку підтримку надати. Минулого разу, як ви пам’ятаєте, ми виділили з міського бюджету 300 мільйонів гривень, 150 з яких передали області на підсилення оборони краю. 100 мільйонів гривень вклали у військові облігації, а це теж кошти на підтримку нашої армії. І ось, сьогодні частина з раніше виділених коштів за погодженням з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, буде спрямовано на придбання ударних дронів. Дякуючи волонтерам, швидко вдалося домовитись з виробниками. Наскільки мені відомо, виробники навіть взяли на себе навчання військових, які потім будуть операторами цих дронів. Люди вже навчаються управлінню і, на мою думку, ми, в свою чергу, повинні зробити максимум можливого, щоб не витрачати час на політичні дебати, а натомість, ці ударні дрони якнайшвидше потрапили на лінію фронту і допомагали нашим захисникам виганяти окупантів з української землі”, - зазначив Віктор Шакирзян.  


Крім того, під час сьогоднішнього пленарного засідання депутати підтримали пропозиції щодо перейменування кількох вулиць міста на честь полеглих українських Героїв, а також перейменували колишню площу Перемоги.

“Хочу подякувати колегам-депутатам за підтримку у питанні увічнення подвигу рівнян, що поклали своє життя у боях з російськими окупантами. Відразу кілька вулиць Рівного буде названо на їхню честь. Зокрема, вулиця Бригадна на честь Віталія Стиби, провулок Бригадний на честь Олега Устинова, провулок Січових Стрільців названо іменем Дмитра Такуна, частину вулиці Котляревського перейменовано на честь Богдана Гордійчука. Крім того, нову назву отримала й площа Перемоги. Віднині, це майдан Міст-героїв України в ім'я подвигу всіх українців, військових, волонтерів, добровольців та звичайних людей, які під час повномасштабного вторгнення окупантів мужньо боронили свої міста і не скорилися ворогу”, - зазначив Віктор Шакирзян.  

Тож, Рівне стало чи не першим містом в Україні, яке за погодженням з вищим військовим командуванням України придбало для ЗСУ бойові дрони, а крім того, в рекордно короткі строки позбулося радянських і російських символів.

Читайте також