![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071719287582.jpg)
До Рівного навідався відомий польський пекар Яцек Полевський. Саме його портрет зобразив рівненский художник на одному з муралів.
Повідомляє голова РОДА Віталій Коваль.
Він відомий польський пекар, який випікав хліб для українських військових. Він приїхав з Познані в Бучу зі 500 кілограмами борошна, аби хоч якось допомогти нам в боротьбі проти агресора.
"Познайомився і поспілкувався з Яцеком. Він розповідає, що досі не вірить, що XXI столітті може бути війна. І продовжує допомагати Україні", - коментує Коваль.
![](/media/img/650/2022/07/202207172266.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207175685.jpg)