Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщина - серед областей, де найменше порушують графіки відключень світла

Рівненщина потрапила до списку областей, де найменше фіксують порушення графіків відключень світла. 

Про це повідомляє Міненерго. 

Як зазначається, Міненерго, НКРЕКП, Держенергонагляд отримують численні звернення від громадян щодо нестабільного і періодичного електропостачання або його відсутності. Так, за результатами проведених Держенергонаглядом перевірок було виявлено порушення зі сторони ОСР по всіх регіонах України.

Станом на сьогодні найбільше таких порушень зафіксовано у Волинській, Київській, Полтавській, Миколаївській, Одеській областях та м.Києві. Найменше порушень на даний час виявлено у Івано-Франківській, Кіровоградській та Рівненській областях.

Також НКРЕКП зафіксовано недотримання вимог щодо обслуговування споживачів колл-центрами у 10 операторах систем розподілу. Комісія через численні звернення споживачів щодо нерівномірних та несправедливих графіків відключення електроенергії та неналежного інформування про перерви в електропостачанні розпочала перевірки 12 ОСР: у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Київській, Львівській, Одеській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Полтавській областях, а також у місті Києві.

 «У разі, якщо оператори систем розподілу не дотримуватимуться приписів контролюючих органів та не усунуть виявлені порушення, до їхніх керівників застосовуватимуться персональні адміністративні стягнення», - наголосив голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Нагадаємо, згідно з наказом Міненерго, Держенергонагляд протягом періоду воєнного стану здійснюватиме позапланові перевірки на об’єктах енергетики. Також уповноважені представники Держенергонагляду будуть чергувати на диспетчерських пунктах ОСП та ОСР в ранкові та вечірні пікові години з метою контролю за дотриманням графіків відключення електричної енергії.

 

Читати також