Рівненщина - у п’ятірці найкращих із питань співробітництва громад

Фото ілюстративне

Рівненщина - у п’ятірці найкращих із питань міжмуніципального співробітництва громад.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

На Рівненщині відбувся онлайн-тренінг «Міжмуніципальне співробітництво як інструмент ефективного управління. Переваги та можливості. Практичне застосування» у рамках реалізації в області проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Участь у заході взяв директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк, а також представники проєкту USAID «ГОВЕРЛА», органів місцевого самоврядування, депутати сільських та селищних рад.

«Актуальність налагодження плідного міжмуніципального співробітництва пов’язана із необхідністю забезпечення економічного та соціального розвитку громад. Особливо в умовах оптимізації статей доходної частини місцевих бюджетів, спрямування частини фінансового ресурсу на оборону та підтримку ЗСУ. Нині у громадах Рівненщини накопичено достатньо вагомий досвід співпраці. Ми - в п’ятірці найкращих, на території області реалізується вже понад 70 проєктів», - зауважив Костянтин Мокляк.

Навчання було спрямоване на обговорення досягнутих результатів, особливості налагодження співпраці громад, наявні проблеми та пропозиції щодо шляхів їх подолання. Для цього під час тренінгу розглянули підготовку договорів про співробітництво ТГ, переваги та практичне застосування такої співпраці у різних сферах, зокрема у соціальній, цивільному захисті населення, місцевому економічному розвитку та інших.

Захід був організований Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).