![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060312379051.jpeg)
Рівненщина потрапила до топ-5 за кількістю ветеранських "єдиних вікон" у ЦНАПах.
Про це повідомляють у пресслужбі ОДА.
Їх в області наразі - 46.
Як зазначається, звернувшись до спеціального «єдиного вікна» у Центрі наданням адміністративних послуг (ЦНАП), ветеран та його рідні, члени сімей загиблих, члени сімей Героїв Небесної Сотні можуть без черги отримати всі належні їм послуги.
- Підтримка наших Захисників та їхніх родин – нині пріоритетний напрям роботи Рівненської ОДА. Постійно працюємо над підвищенням якості ветеранських послуг. Ці люди заслуговують на доступний сервіс», - розповів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.