Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщина готова до опалювального сезону - Коваль

Рівненська область готова до опалювального сезону. Наразі вирішується питання із пунктами обігріву.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Під час всеукраїнської онлайн наради під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, очільник ОВА Віталій Коваль наголосив, що Рівнещина готова до зими. 

Житлові будинки, а також котельні області готові до опалювального сезону на 100%. Розроблені антикризові плани реагування на випадок припинення газопостачання з урахуванням змодельованої ситуації відсутності енергоносіїв.

Окрім цього, підрозділи ДСНС області готуються до облаштування пунктів обігріву, а також до розгортання мобільних пунктів.

«На сьогодні стоїть питання підготовки обігрівних пунктів на Рівненщині. Зокрема, в області реалізується проект із розгортання мобільних будиночків-палаток для ВПО від швецьких партнерів. Розглядаємо можливість адаптації їх під пункти обігріву. Перші такі конструкції вже приїхали на територію Рівного», - зазначив начальник ОВА Віталій Коваль.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов підкреслив, що важкі обставини вимагають невідкладних рішень для якомога м’якшого проходження складного опалювального сезону.

Урядовець також акцентував увагу на ощадливому використанні енергоносіїв задля пришвидшення стабілізації та відновлення системи енергозабезпечення в усіх регіонах України.

Читати також