Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщина на половину готова до опалювального сезону

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Попри карантин комунальники у Рівненській області готуються до холодів. Станом на сьогодні Рівненщина на 55% готова до зустрічі холодів.

«Сьогодні служби виконують підготовчі роботи, я думаю, згідно того графіку, який голова адміністрації дав у дорученні. Нині на Рівненщині житлово-комунальні служби виконують ті роботи, які пов’язані із заміною обладнання, із підготовкою, заміною деяких теплотрас», - зазначив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. 

Половина закладів області, які забезпечують тепло в установах і домівках жителів Рівненщини, готові до роботи.

Читати також

03.10.2022 У Рівному почали видавати продуктові набори для людей похилого віку та осіб з інвалідністю

Під опікою центру зараз перебувають 1694 літніх громадян та дорослих з інвалідністю, що опинились у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги і догляду. З початку 2022 року тут отримали загалом 109 422 різних соцпослуг. У теперішній військовий час важливою є натуральна допомога, яку теж отримують в терцентрі – це продуктові набори, одяг і взуття, засоби гігієни, безкоштовні обіди, перукарські послуги, пошиття та ремонт одягу, взуття, сантехніки та багато іншого. Що стосується допомоги продуктами харчування, то з початку воєнного стану працівники терцентру прийняли і вивантажили 68,5 тонн вантажів, з яких сформували та видали 11 681 продуктових пакетів – як для ВПО, так і для мешканців нашої громади.