![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090510573067.jpg)
МОЗ закупило перші 18 карет "швидкої" допомоги типу "С" у рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської.
Реанімобілі отримають Рівненська область, а також Сумщина, Харківщина, Миколаївщина, та Чернігівщина.
«Першу з них очікуємо вже на цьому тижні. Автівки обладнані всім необхідним, щоб швидко й безпечно доправити тяжкопоранених до лікарні: кисневими балонами, кардіомоніторами та дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень», - зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль .
Нагадаємо, напередодні другого Саміту перших леді та джентльменів ініціаторка події Олена Зеленська оголосила про збір коштів на «швидкі» для України через фандрейзингову платформу United24.
![](/media/img/650/2022/09/202209053110.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209056642.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209053774.jpg)