Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщина приєдналася до всеукраїнського конкурсу малюнків

Завершився прийом заявок та проектів на Всеукраїнський конкурс серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини», що проводиться Асоціацією міст України в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID.

Конкурс проводиться у двох номінаціях із метою збору кращих ідей та існуючих практик створення середовищ, дружніх до дитини, впровадження кращого досвіду врядування, що враховує бажання дітей та зручні умови їх життя (особливо дітей, які потребують інклюзивної освіти, мають проблеми з обмеженням у пересуванні та прагнуть мати безбар’єрний життєвий простір); поширення кращих ідей та практик серед громад України як таких, що рекомендовані та можуть бути впроваджені на локальному рівні.

Організатори отримали 139 проектів із усіх областей України.  

З Рівненської області  на конкурс надійшло 3 пропозиції. Усі з міста Рівне від  Рівненського міського  Палацу  дітей та молоді. Це такі проекти: освіта для змін, молодіжна газета «Без секретів» та школа лідера РМ ПДМ  проект «Лідерська хвиля».

На цьому тижні конкурсна комісія розпочне свою роботу з оцінювання проектів. Орієнтовно підсумки Конкурсу будуть оголошені й опубліковані на сайті АМУ 12 березня 2018 року.

За результатами Конкурсу буде підготовлено видання, а також міста, в яких реалізовано цікаві проекти, можуть бути визначені АМУ як такі, чий досвід будуть вивчати представники громад України у рамках програми навчальних візитів «Маршрути успіху». Окрім того, переможці, призери та відібрані Комісією учасники Конкурсу будуть запрошені до Києва на 2-денне навчання за тематикою Конкурсу.

 

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст

Читати також