![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024053115479947.png)
У грудні Рівненщина прийме фестиваль «Скрудж Фест».
Керівник облмуздрамтеатру Володимир Петрів презентував цю ідею потенційним партнерам.
"Очікується, що до нас в область на Різдво з виставами про Скруджа завітають театри з різних куточків світу. Це буде не лише помітна культурна подія для регіону. Насамперед, це буде нагода повернути нашим дітям Різдво, яке так намагається відібрати у них ворог", - зазначив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.
![](/media/img/650/2024/05/202405314012.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405312206.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405315969.png)