Рівне Медіа

Рівненщина: юристи податкової служби з початку року відстояли у судах більше 63 млн. гривень на користь держави

Як повідомили в ГУ ДПС у Рівненській області, у поточному році юридичною службою Головного управління здійснювалось супроводження 1083 справ різних категорій на загальну суму 2,16 млрд. гривень. За результатами їх розгляду вже повністю або частково на користь органів ГУ ДПС у Рівненській області винесено 71 рішення на суму 63,1 млн. грн., що становить 82,6 відсотків від загальної кількості винесених рішень та 50,5 відсотків від їх загальної суми.

Серед адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДПС області  більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень. Так, цього року розглянуто 46 справ на загальну суму 77,68 млн. гривень. З них на користь територіальних органів ДПС Рівненської області прийнято 31 рішення (67 відс.) на суму 15,71 млн. гривень.

Також протягом січня-квітня 2020 року до суду подано позовів про стягнення податкового боргу на загальну суму 34,1 млн. гривень.

З урахуванням справ, провадження, по яких відкрито в минулих роках, рішення на користь органу ДПС прийнято по 40 справах на загальну суму вимог 47,4 млн. гривень.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Читати також