Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщину на Олімпіаді в Токіо представлять двоє спортсменів

З 23 липня по 8 серпня у Токіо (Японія) триватимуть ХХХІІ літні Олімпійські ігри. Україну на змаганнях представлятимуть 158 спортсменів у 25 видах спорту. З Рівненської області на Олімпіаду поїдуть двоє спортсменів.

Честь Рівненщини та України на головних спортивних змаганнях захищатимуть 24-річний плавець Михайло Романчук та 38-річний стрілець Олег Омельчук.

Михайло виступатиме на своїх коронних дистанціях 800 та 1500 метрів вільним стилем, а Олег – у стрільбі з пневматичного пістолету.

Для Олега Омельчука Олімпійські ігри у Токіо стануть четвертими у спортивній кар’єрі. На Іграх у Пекіні в 2008 році спортсмен з Березнівщини зупинився за крок від бронзової нагороди, посівши 4 місце у стрільбі з 50 метрів вільним пістолетом.

Для рівнянина Михайла Романчука це буде друга доросла Олімпіада в кар’єрі. На літніх Олімпійських іграх у 2016 році плавець показав 15-й результат на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Після того спортсмен ставав чемпіоном світу та Європи.

З повним складом збірної України на Олімпіаду в Токіо можна ознайомитися за посиланням.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.