Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщину відвідав Міністр розвитку громад та територій

Із візитом Рівненщину відвідав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. В рамках поїздки він проінспектував готовність Корнинського ліцею імені Романа Свіржевського, що у Рівненському районі, до навчального року.

Заклад оновлюють в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Нині реконструкція корпусу для початкової школи – на фінальному етапі.

Директорка ліцею Наталія Денисова розповіла, що досі у закладі не вистачало класних кімнат для початківців, тому навчання проходило аж у 3 зміни і закінчувалось о 19 вечора. У новому двоповерховому приміщенні буде лише початкова школа, де розміститься 8 класів. Перед ліцеєм – дитячий майданчик та зона для відпочинку.

«Класи розвантажені і школярі вже не навчатимуться в три зміни. Після добудови корпусу 153 початківці матимуть окреме приміщення. Від імені усіх батьків та вчителів закладу висловлюємо щиру вдячність за можливість реалізувати у нас в селі таку потрібну президентську програму. Після реконструкції будівля стала втричі більшою», - зазначає Наталія Денисова.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов оглянув класні кімнати, спортивну та актову зали, медпункт, ознайомився із роботою харчоблоку. До слова, харчування в ліцеї здійснюють за новітньою технологією Євгена Клопотенка.

Як розповіли будівельники, школа готова на 97%. В приміщенні вже завершені внутрішні та зовнішні роботи, влаштована покрівля з металочерепиці, вмонтоване електроустаткування. Біля школи облаштували двір та дитячий майданчик.

Олексій Чернишов наголосив, що ремонт освітнього закладу є надзвичайно важливим, адже Рівненський район з 31 серпня перебуває в «помаранчевій» зоні, а тому вже наступного тижня діти підуть до школи. «Ліцей у Корнині на 100% відповідає сучасним потребам. Я побачив ваше прагнення зробити цей заклад комфортним та якісним. Переконаний, ви на правильному шляху», - резюмував Міністр.

Читати також